Oprysk na Pluskwy – One Shot Natural 500ml

29,99 

Nasz oprysk na pluskwy jest stworzony na bazie naturalnych składników dobranych w taki sposób, żeby zapewniły 100% skuteczność.

  • Produkt na bazie naturalnych olejków i wyciągów z roślin.
  • Idealny do stosowania w domu i miejscach publicznych.
  • Oprysk o świeżym, cytrynowy zapachu zapewnia 100% skuteczności w walce z owadami.

99960 w magazynie

Opis

ONE SHOT NATURAL OPRYSK NA PLUSKWY 500ML

One Shot Natural Oprysk na Pluskwy zwalcza nie tylko pluskwy , ale również:

  • karaluchy, mrówki, prusaki, świerszcze,
  • skorki, krocionogi, pająki, pchły, kleszcze, rybiki czy też mkliki.

Seria Natural to naturalna ochrona przed insektami

Nasze preparat na pluskwy to najlepsza, skuteczna broń do walki ze szkodnikami. Został stworzony na bazie naturalnych składników dobranych w taki sposób, żeby zapewniły Państwu 100% skuteczności działania. Ponadto, nasz produkt nie ma negatywnego wpływu na środowisko, pięknie pachnie, nie zawiera chemii oraz nie wymaga wyłączenia spryskanego pomieszczenia z użytkowania, w przeciwieństwie do preparatów chemicznych.

ONE SHOT NATURAL JEST BARDZO PROSTY W UŻYCIU

Nasz produkt w przeciwieństwie do innych preparatów działa kontaktowo. W związku z tym jego użycie jest niezwykle proste. Wystarczy ustawić dyszę w kierunku obszaru, który chcemy opryskać i rozpylić preparat bezpośrednio na owady (na ile to możliwe), aż do całkowitego pokrycia powierzchni. Należy pamiętać, że pluskwy przemieszczają się, w związku z tym należy zabezpieczyć preparatem wszystkie pomieszczenia. Spryskiwać z odległości 40-50cm. Dodatkowo aby zapewnić największą skuteczność działania, należy spryskać wszelkie schowki, pęknięcia, szczeliny, otwory, szpary w podłogach, łóżko oraz jego okolice, kaloryfery, rury centralnego ogrzewania, szuflady oraz wnętrza szaf. Spryskiwać należy aż do zmoczenia powierzchni i jak największej liczby owadów, jeżeli to możliwe. Powtórzyć w razie potrzeby. Ze względu na specyfikę preparatu, przed użyciem One Shot Oprysk na Pluskwy należy dobrze wstrząsnąć.

Szukasz preparatu na inne owady? Bez wątpienia znajdziesz je u nas! W naszej ofercie posiadamy preparaty na wszystkie insekty i szkodniki!  – http://oneshot.pl

Masz pytania? Szukasz porady? Napisz do nas na facebooku! https://www.facebook.com/1shotpl/

One Shot Natural na Pluskwy – Z naszymi preparatami Pluskwy nie mają żadnych szans.

Jeśli od długiego czasu bezskutecznie zmagasz się z obecnością pluskiew, mamy sprawdzony i bardzo skuteczny preparat, który w mig rozwiąże Twoje wszystkie problemy. Poznaj naturalny oprysk na pluskwy firmy One Shot, dostępny w bardzo wydajnym opakowaniu 500 ml. Wybierz doskonałą jakość i 100% skuteczność. Raz na zawsze uwolnij się od pluskiew i ciesz się spokojem dnia codziennego!

One Shot Natural Oprysk na Pluskwy zwalcza nie tylko pluskwy, ale również:

karaluchy, mrówki, prusaki, świerszcze,

skorki, krocionogi, pająki, pchły, kleszcze, rybiki czy też mkliki.

Seria Natural to naturalna ochrona przed insektami, znana też z doskonałej skuteczności.

Nasze preparat na pluskwy to najlepsza, bardzo skuteczna broń do walki ze szkodnikami. Środek został stworzony na bazie naturalnych składników dobranych w taki sposób, żeby zapewniły Państwu 100% skuteczności działania. Ponadto, nasz produkt nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, a przy tym również pięknie pachnie, nie zawiera chemii oraz nie wymaga wyłączenia spryskanego pomieszczenia z użytkowania, w przeciwieństwie do preparatów chemicznych.

ONE SHOT NATURAL JEST BARDZO PROSTY W UŻYCIU

Nasz produkt w przeciwieństwie do innych preparatów dostępnych na rynku, działa kontaktowo. W związku z tym jego użycie jest niezwykle proste. Wystarczy ustawić dyszę w kierunku obszaru, który chcemy opryskać i rozpylić preparat bezpośrednio na owady (na ile to możliwe), aż do całkowitego pokrycia powierzchni. Należy pamiętać, że pluskwy przemieszczają się, w związku z tym należy zabezpieczyć preparatem wszystkie pomieszczenia. Spryskiwać z odległości 40-50cm. Dodatkowo, aby zapewnić największą skuteczność działania, należy spryskać wszelkie schowki, pęknięcia, szczeliny, otwory, szpary w podłogach, łóżko oraz jego okolice, kaloryfery, rury centralnego ogrzewania, szuflady oraz wnętrza szaf. Spryskiwać należy aż do zmoczenia powierzchni i jak największej liczby owadów, jeżeli to możliwe. Powtórzyć w razie potrzeby. Ze względu na specyfikę preparatu, przed użyciem One Shot Oprysk na Pluskwy należy dobrze wstrząsnąć.

 

Szukasz preparatu na inne owady? Bez wątpienia najlepsze produkty znajdziesz właśnie u nas! W naszej ofercie posiadamy preparaty na wszystkie insekty i szkodniki!  – https://oneshot.pl

Masz pytania? Szukasz porady? Napisz do nas na facebooku! https://www.facebook.com/1shotpl/

One Shot Natural na Pluskwy – Z naszymi preparatami pluskwy nie mają żadnych szans na przeżycie!