O nas

One Shot to skuteczność, bezpieczeństwo i wieloletnie doświadczenie

Hurtownia D.D.D (dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja) została przez nas otworzona ponad 10 lat temu. W tym czasie, wprowadziliśmy wiele własnych produktów na insekty, w tym m.in naturalne preparaty do walki ze szkodnikami. Współpraca z firmami DDD pozwoliło nam na stworzenie produktów dla klientów indywidualnych, które zapewniają wysoką jakość działania.

Zawsze celujemy w jakość, dlatego preparaty One Shot charakteryzują się doskonałą skutecznością i wydajnością. Stale dbając o Państwa potrzeby, wprowadziliśmy produkty Naturalne. Aby czuli się Państwo bezpiecznie korzystając z produktów w domu, ogrodzie czy firmie. Aby bez obaw korzystać z preparatów, jeśli posiadamy małe dzieci lub zwierzęta.

Najlepsze środki owadobójcze, gryzoniobójcze czy też odstraszające, jak również pułapki na szkodniki, podchodzą od europejskich dostawców będących liderami w swojej branży. Każdy z naszych produktów przed wprowadzeniem do sprzedaży detalicznej, jest testowany przez najlepsze firmy zajmujące się profesjonalnie dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją.

Każdy z naszych preparatów zapewnia 100% gwarancji działania – Wystarczy zastosować się do instrukcji. Nasze środki to najskuteczniejsza broń do walki z najbardziej uciążliwymi szkodnikami. Pluskwy, pchły, karaluchy, karaczany, komary czy też kleszcze? Na wszystko mamy efektywne rozwiązanie. Szczury, myszy czy też inne gryzonie? Nasze trutki pozwolą Ci się ich pozbyć na długi czas, bez zbędnej zabawy.

Ponadto, w swojej ofercie posiadamy również profesjonalny sprzęt do dezynfekcji, jak również do dezynsekcji. Na każde z urządzeń udzielamy gwarancji, oraz w razie problemów, serwisujemy je na miejscu.

Jeżeli prowadzisz sklep, stacjonarny czy też internetowy, możesz zacząć z nami współprace! Oferujemy atrakcyjne warunki i rabaty dla stałych klientów.

Jesteśmy Polską, rodzinną firmą. Każdy może się poczuć u nas jak u siebie. To sprawia, że współpraca z nami przebiega nadzwyczaj przyjemnie, jak również sprawnie. Zaufały nam już setki sprzedawców, zaufaj i Ty!

Zapraszamy do kontaktu.

Hurtownia D.D.D:
 https://monagro.pl/

Sklep internetowy:
https://oneshot.pl/sklep/

Zapraszamy również na nasze media społecznościowe, tam również chętnie odpowiemy na wszelkie pytania:

https://www.facebook.com/1shotpl

X