One Shot

One Shot

Hurtownia D.D.D (dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja) została przez nas otworzona ponad 10 lat temu. W tym czasie, wprowadziliśmy wiele własnych produktów na insekty, w tym m.in naturalne preparaty do walki ze szkodnikami. Współpraca z firmami DDD pozwoliło nam na stworzenie produktów dla klientów indywidualnych, które zapewniają wysoką jakość działania.

Ekologia

Zawsze celujemy w jakość, dlatego preparaty One Shot charakteryzują się doskonałą skutecznością i wydajnością. Stale dbając o Państwa potrzeby, wprowadziliśmy produkty Naturalne. Aby czuli się Państwo bezpiecznie korzystając z produktów w domu, ogrodzie czy firmie. Aby bez obaw korzystać z preparatów, jeśli posiadamy małe dzieci lub zwierzęta.

Bezpieczeństwo

Najlepsze środki owadobójcze, gryzoniobójcze czy też odstraszające, jak również pułapki na szkodniki, podchodzą od europejskich dostawców będących liderami w swojej branży. Każdy z naszych produktów przed wprowadzeniem do sprzedaży detalicznej, jest testowany przez najlepsze firmy zajmujące się profesjonalnie dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją.

Skuteczność

Najlepsze Każdy z naszych preparatów zapewnia 100% gwarancji działania – Wystarczy zastosować się do instrukcji. Nasze środki to najskuteczniejsza broń do walki z najbardziej uciążliwymi szkodnikami. Pluskwy, pchły, karaluchy, karaczany, komary czy też kleszcze? Na wszystko mamy efektywne rozwiązanie. Szczury, myszy czy też inne gryzonie? Nasze trutki pozwolą Ci się ich pozbyć na długi czas, bez zbędnej zabawy.

Ponad to...

Ponadto, w swojej ofercie posiadamy również profesjonalny sprzęt do dezynfekcji, jak również do dezynsekcji. Na każde z urządzeń udzielamy gwarancji, oraz w razie problemów, serwisujemy je na miejscu.

Prowadzisz sklep stacjonarny
lub internetowy?

Możesz zacząć z nami współpracę!
Oferujemy atrakcyjne warunki i rabaty dla stałych klientów.

Zapraszamy na strony hurtowni oraz sklepu