Pająki – Naturalny środek na insekty 500ml

24,99 

  • Produkt na bazie naturalnych olejków i wyciągów z roślin.
  • Idealny do stosowania w domu i miejscach publicznych.
  • Oprysk zapewnia 100% skuteczności w walce z owadami.

964 w magazynie

Opis

ONE SHOT NATURAL NA PAJĄKI 500 ml

One Shot Natural zwalcza nie tylko pająki, ale również:

  • pluskwy, mrówki, prusaki, świerszcze,
  • skorki, krocionogi, karaluchy, pchły, kleszcze, rybiki czy też mkliki.

ONE SHOT  Natural – Naturalna i skuteczna ochrona przed insektami

Nasze preparat na pająki domowe czy też polne to najlepsza, skuteczna broń do walki ze szkodnikami. Został stworzony na bazie naturalnych składników dobranych w taki sposób, żeby zapewniły Państwu 100% skuteczności działania. Ponadto, nasz produkt nie ma negatywnego wpływu na środowisko, pięknie pachnie, nie zawiera chemii oraz nie wymaga wyłączenia spryskanego pomieszczenia z użytkowania, w przeciwieństwie do preparatów chemicznych.

ONE SHOT NATURAL NA PAJĄKI JEST BARDZO PROSTY W UŻYCIU

Nasz produkt w przeciwieństwie do innych preparatów działa kontaktowo. W związku z tym jego użycie jest niezwykle proste. Wystarczy ustawić dyszę w kierunku obszaru, który chcemy opryskać i rozpylić preparat bezpośrednio na owady (na ile to możliwe), aż do całkowitego pokrycia powierzchni. Należy pamiętać, że w domu pająki przemieszczają się, w związku z tym należy zabezpieczyć preparatem wszystkie pomieszczenia. Spryskiwać z odległości 40-50cm. Dodatkowo aby zapewnić największą skuteczność działania, należy spryskać wszelkie schowki, pęknięcia, szczeliny, otwory, szpary w podłogach, łóżko oraz jego okolice, kaloryfery, rury centralnego ogrzewania, szuflady oraz wnętrza szaf. Spryskiwać należy aż do zmoczenia powierzchni i jak największej liczby owadów, jeżeli to możliwe. Powtórzyć w razie potrzeby. Ze względu na specyfikę preparatu, przed użyciem środek na pająki domowe i polne należy dobrze wstrząsnąć.

Szukasz preparatu na inne owady? Bez wątpienia znajdziesz je u nas! W naszej ofercie posiadamy preparaty na wszystkie insekty i szkodniki!  – http://oneshot.pl

Masz pytania? Szukasz porady? Napisz do nas na facebooku! https://www.facebook.com/1shotpl/

One Shot Natural na Pająki – Z naszymi preparatami pająki nie mają żadnych szans.

Szukasz skutecznego preparatu na pająki? Chcesz raz na zawsze pozbyć się uciążliwych insektów? W bogatym asortymencie naszego sklepu znajdziesz wszystko to, czego właśnie potrzebujesz. Do tego wszystkie produkty dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie ma na co czekać – sposób na skuteczne pozbycie się pająków i nie tylko, jest niemal na wyciągnięcie ręki!

 

Nasza trucizna One Shot Natural zwalcza nie tylko pająki, ale również jest bardzo skuteczna na:

pluskwy, mrówki, prusaki, świerszcze,

skorki, krocionogi, karaluchy, pchły, kleszcze, rybiki czy też mkliki.

ONE SHOT Natural to naturalna i skuteczna ochrona przed wszelkiego rodzaju niepożądanymi insektami!

Nasze preparat na pająki domowe oraz polne to najlepsza, bardzo skuteczna broń do walki ze szkodnikami. Produkt został stworzony na bazie naturalnych składników dobranych w taki sposób, żeby zapewniły Państwu 100% skuteczności działania. Ponadto nasz produkt nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, pięknie pachnie, nie zawiera chemii oraz nie wymaga wyłączenia spryskanego pomieszczenia z użytkowania, w przeciwieństwie do innych preparatów chemicznych.

ONE SHOT NATURAL NA PAJĄKI JEST BARDZO PROSTY W UŻYCIU

Nasz produkt w przeciwieństwie do innych preparatów dostępnych na rynku, działa kontaktowo. W związku z tym jego użycie jest niezwykle proste. Wystarczy ustawić dyszę w kierunku obszaru, który chcemy opryskać i rozpylić preparat bezpośrednio na owady (na ile to możliwe), aż do całkowitego pokrycia powierzchni. Należy pamiętać, że w domu pająki przemieszczają się, w związku z tym należy zabezpieczyć preparatem wszystkie pomieszczenia. Zaleca się spryskiwać z odległości 40-50cm. Dodatkowo, aby zapewnić największą skuteczność działania, należy spryskać wszelkie schowki, pęknięcia, szczeliny, otwory, szpary w podłogach, łóżko oraz jego okolice, kaloryfery, rury centralnego ogrzewania, szuflady oraz wnętrza szaf. Spryskiwać należy aż do zmoczenia powierzchni i jak największej liczby owadów – jeżeli to tylko możliwe. Powtórzyć w razie potrzeby. Ze względu na specyfikę preparatu, przed użyciem środek na pająki domowe i polne, należy dobrze wstrząsnąć.

 

Szukasz preparatu na inne owady? Bez wątpienia znajdziesz je u nas! W naszej ofercie posiadamy preparaty na wszystkie insekty i szkodniki!  – https://oneshot.pl

Masz pytania? Szukasz porady? Napisz do nas na facebooku! https://www.facebook.com/1shotpl/

One Shot Natural na Pająki – Z naszymi preparatami żadne pająki nie mają nawet najmniejszych szans na przeżycie!