Mrówki w domu – One Shot Granulat 100g

9,99 

  • JEDYNY tak skuteczny naturalny preparat w Polsce.
  • Sprawdzona ultra silna formuła.
  • Efekty zauważalne po pierwszym użyciu.
  • Zwalcza mrówki i mrówki faraona
  • Do stosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.
  • Preparat w postaci granulatu, bardzo prosty w użyciu.
  • Bezpieczny dla ludzi i środowiska.

966 w magazynie

Opis

ONE SHOT NATURAL GRANULAT NA MRÓWKI W DOMU

Mrówki w domu? Z naszym granulatem to już nie problem! Preparat pomoże Ci szybko jak również skutecznie pozbyć się nieproszonych gości, o ile są mrówkami.

Dlaczego nasz granulat jest lepszy od konkurencyjnych środków? Większość preparatów walczy tylko z objawami – likwiduje mrówki, one później wracają i tak w kółko, aż do końca sezonu.

Nasz preparat działa inaczej. Mrówki zabierają ziarenka granulatu prosto do mrowiska. Dzięki temu, że środek nie działa od razu, insekty nie staje się podejrzliwy. W mrowisku owady „zarażają” się preparatem, jedna od drugiej. W konsekwencji, granulat dociera również do królowej – źródła problemu. Preparat rozpoczyna swoje działanie  i mrówki przestają istnieć, natomiast Ty masz problem z głowy.

ONE SHOT NATURAL NA MRÓWKI W DOMU JEST BARDZO PROSTY W UŻYCIU

WEWNĄTRZ BUDYNKÓW:

Wystarczy rozsypać niewielką ilość granulatu na ścieżkach przemieszczania się owadów oraz przy wszelkich szczelinach, pęknięciach, co do których istnieje podejrzenie, że mogą być wejściami do gniazd. W razie potrzeby powtórzyć.

NA ZEWNĄTRZ BUDYNKÓW:

Należy usunąć kamyki, gruz, liście. Wzdłuż fundamentów odciągnąć roślinność i gałęzie. Następnie równomiernie rozsypać produkt wokół gniazd oraz na drogach przemieszczania się mrówek tak, żeby warstwa granulatu była widoczna. W przypadku zawilgocenia produktu należy wyłożyć nową, świeżą porcję.

Szukasz preparatu na inne owady? Bez wątpienia znajdziesz je u nas! W naszej ofercie posiadamy preparaty na wszystkie insekty czy też szkodniki!  – http://oneshot.pl

Godnymi uwagi są również nasze preparaty ochronne na kleszcze dla psów czy też dla kotów – https://oneshot.pl/ochrona-zwierzat/

Masz pytania? Szukasz porady? Napisz do nas na facebooku! https://www.facebook.com/1shotpl/

Możesz to zrobić także na maila – monagrosklep@gmail.com lub poprzez formularz kontaktowy. Z pewnością odpowiemy na każde pytanie!