Preparat na komary – Zestaw na 500m2

89,99 

Przygotowany przez nas zestaw pozwoli Państwu pozbyć się problemu z natarczywymi insektami. Sprawdzone, przetestowane preparaty gwarantują 100% skuteczności.

ZESTAW ZAWIERA:

  • One Shot na Komary i Kleszcze SILNY KONCENTRAT 150ml
  • Monafog Mgła w płynie 250ml – Niezastąpiony utrwalacz oprysku
  • Opryskiwacz ciśnieniowy 5L

Opis

ONE SHOT  – ZESTAW DZIĘKI KTÓREMU POZBĘDZIESZ SIĘ ZARÓWNO KOMARÓW JAK I KLESZCZY.

Zestaw zawiera:

  • Preparat One Shot Natural na komary i kleszcze 150ml – Naturalny koncentrat na insekty.
  • Środek One Shot Utrwalacz/Monafog 250ml – Dzięki niemu oprysk działa dłużej.
  • Opryskiwacz ciśnieniowy 5L – Przydatny przy zabiegu odkomarzania, prosty w użyciu opryskiwacz.

Nasze środi na komary i kleszcze to najlepsza broń do walki ze szkodnikami. Stworzone na bazie składników dobranych w taki sposób, żeby zapewniły Państwu 100% skuteczność. Ponadto, nasze produkty nie wywierają negatywnego wpływu na środowisko, w przeciwieństwie do konkurencyjnych preparatów.

ONE SHOT JEST BARDZO PROSTY W UŻYCIU

Nasz zestaw na komary i kleszcze działa kontaktowo. Wystarczy rozrobić koncentrat z wodą i przelać uzyskaną emulsje do opryskiwacza. Następnie należy ustawić dyszę opryskiwacza w kierunku obszaru, który chcemy zabezpieczyć przed insektami i rozpylić bezpośrednio na spodnią część liści, czy też na owady, aż do całkowitego ich pokrycia. Oprysk należy wykonać z odległości około 10-15cm.

Bardzo ważne jest rozpoczęcie oprysku od dolnej części rośliny, z dyszą opryskiwacza skierowaną ku górze. Preparat należy przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.

DAWKOWANIE

Ponieważ preparat na kleszcze ma formę koncentratu, należy wymieszać go z wodą. Zalecane przez nas dawkowanie to:

  • One Shot Natural: 150ml koncentratu na 5 litrów wody.
  • Utrwalacz mieszamy w proporcjach 1:1, oddzielnie z każdym koncentratem. Przykładowo, jeżeli użyjemy 150ml One Shot Natural, to należy dolać do tego 150ml utrwalacza i całość wymieszać z 5 litrami wody. Analogicznie robimy w przypadku pozostałych preparatów z serii One Shot.

Oprysk można z łatwością wykonać za pomocą opryskiwacza ręcznego, ciśnieniowego czy też spalinowego (Godne uwagi opryskiwacze są dostępne w naszym sklepie). Jeżeli chodzi o utrwalacz/monafog – Należy wymieszać preparat 1:1 z koncentratem na komary. Powstałą emulsje rozrabiamy z wodą.

Szukasz preparatu na inne owady? Bez wątpienia znajdziesz je u nas! W naszej ofercie posiadamy preparaty na wszystkie insekty czy też szkodniki!  – http://oneshot.pl

Godnymi uwagi są również nasze preparaty ochronne na kleszcze dla psów, czy też dla kotów – https://oneshot.pl/ochrona-zwierzat/

Masz pytania? Szukasz porady? Napisz do nas na facebooku! https://www.facebook.com/1shotpl/

Możesz to zrobić także na maila – monagrosklep@gmail.com lub poprzez formularz kontaktowy. Z pewnością odpowiemy na każde pytanie!

One Shot Zestaw na komary i kleszcze – Z naszymi preparatami kleszcze czy też komary nie mają szans. Zaufały nam firmy zajmujące się profesjonalną likwidacją insektów, jak również gryzoni. Kup i przekonaj się sam!