Komary w oczku wodnym – Aquatain 250ml

49,99 

  • Zniechęca samice komarów do składania jaj na powierzchni wody
  • Zapobiega przyczepianiu się poczwarek do powierzchni wody i ich dalszemu rozwojowi
  • Jest w 100% skuteczny w przerywaniu cyklu życiowego komarów.

976 w magazynie

Opis

Aquatain AMF jest unikalną cieczą do zwalczania komarów.

Aquatain nie jest toksycznym związkiem chemicznym, w przeciwieństwie do konkurencyjnych środków działa na zasadzie tworzenia bardzo cienkiego filmu silikonowego na powierzchni wody i przerywania cyklu życiowego komarów. Dzięki temu komary w oczku wodnym, czy też w innych zbiornikach wodnych nie będą już dłużej utrapieniem!

Preparat jest przeznaczony do zbiorników wodnych – wylęgarni komarów

  • Rozprowadza się wokół wegetacji, całkowicie pokrywając daną powierzchnię (tworząc ciągłą barierę dla komarów)
  • Jest elastyczny wobec silnych wiatrów na otwartych wodach i nie gromadzi się na boku zbiorników wodnych wraz z wiatrem.
  • Ponieważ jest oparty na silikonie, jest odporny na rozkład pod wpływem promieni ultrafioletowych
  • 100ml produktu = 100m2 zbiornika wodnego

PREPARAT JEST BARDZO PROSTY W UŻYCIU

Dla dużych zbiorników wodnych w przypadku wody stojącej, w stawach i większych zbiornikach wodnych, stosować w dawce 1 litr na 1000 m2.

Aquatain AMF można wylać na powierzchnie wody. W ten sposób preparat rozprzestrzeni się szybko wokół roślin, pokrywając powierzchnię. W celu zapewnienia jak największej skuteczności, zabieg należy powtórzyć po 3-4 tygodniach.

Dla małych zbiorników wodnych, w przypadku wody stojącej w ściekach czy też rynnach, zbiornikach wodnych, jak również w starych oponach itp., stosować dawkę 1 ml na metr kwadratowy (jako wskazówka, łyżeczka do herbaty zawiera 5 ml). Aby zapewnić jak największą skuteczność działania, zabieg należy powtórzyć po 3-4 tygodniach.

CZY AQUATAIN AMF JEST BEZPIECZNY?

Tak, jest bezpieczny! Silikony są wykorzystywane w szerokim zakresie zastosowań włączając tu uszczelniacze odpychające wodę, czy też odzywki do włosów, szminki do ust, jak również w przemyśle piekarniczym jako nieprzylegające spraye. Rozkładają się w środowisku na nieszkodliwe krzemiany.

Patent światowy. Numer akceptacji APVMA 62820/44039.

Kup sobie spokój już dziś! zamów Aquatain!

Zdobywcę nagrody BEST PEST PRODUCT AWARD 2016

Oprysk można z łatwością wykonać za pomocą opryskiwacza ręcznego, ciśnieniowego czy też spalinowego (Godne uwagi opryskiwacze są dostępne w naszym sklepie).

Szukasz preparatu na inne owady? Bez wątpienia znajdziesz je u nas! W naszej ofercie posiadamy preparaty na wszystkie insekty i szkodniki!  – http://oneshot.pl

Godnymi uwagi są również nasze preparaty ochronne na kleszcze dla psów, jak również i kotów – https://oneshot.pl/ochrona-zwierzat/

Masz pytania? Szukasz porady? Napisz do nas na facebooku! https://www.facebook.com/1shotpl/

Możesz to zrobić także na maila – monagrosklep@gmail.com lub poprzez formularz kontaktowy. Z pewnością odpowiemy na każde pytanie!

Aquatain – Z naszymi preparatami komary w oczku wodnym nie mają szans!

Oczko wodne to Twoja duma i miejsce, w którym możesz odpocząć i naładować siły? Od lat jednak zmagasz się z przykrą obecnością komarów? Szukasz skutecznego, a zarazem bezpiecznego preparatu na komary w oczku wodnym? Mamy coś dla Ciebie! W bogatym asortymencie sklepu One Shot znajdziesz ciekawą propozycję i mnóstwo doskonałych jakościowo produktów. Przekonaj się, że warto robić u nas zakupy!

Aquatain nie jest toksycznym związkiem chemicznym. Do tego w przeciwieństwie do konkurencyjnych środków działa na zasadzie tworzenia bardzo cienkiego filmu silikonowego na powierzchni wody. Świetnie sprawdza się w procesie przerywania cyklu życiowego komarów. Dzięki temu komary w oczku wodnym, czy też w innych zbiornikach wodnych, nie będą już dłużej utrapieniem!

Preparat Aquatain to profesjonalny środek, który jest przeznaczony do zbiorników wodnych – wylęgarni komarów

Rozprowadza się wokół wegetacji, całkowicie pokrywając daną powierzchnię (tworząc ciągłą barierę dla komarów)

Jest elastyczny wobec silnych wiatrów na otwartych wodach i nie gromadzi się na boku zbiorników wodnych wraz z wiatrem.

Ponieważ jest oparty na silikonie, jest odporny na rozkład pod wpływem promieni ultrafioletowych

100ml produktu = 100m2 zbiornika wodnego

 

PREPARAT JEST BARDZO PROSTY W UŻYCIU

Dla dużych zbiorników wodnych, w przypadku wody stojącej, w stawach i większych zbiornikach wodnych, stosować w dawce 1 litr na 1000 m2.

Aquatain AMF można wylać na powierzchnię wody. W ten sposób preparat rozprzestrzeni się szybko wokół roślin, pokrywając powierzchnię. W celu zapewnienia jak największej skuteczności, zabieg należy powtórzyć po 3-4 tygodniach.

Dla małych zbiorników wodnych, w przypadku wody stojącej w ściekach czy też rynnach, zbiornikach wodnych, jak również w starych oponach itp., stosować dawkę 1 ml na metr kwadratowy (jako wskazówka: idealną miarką będzie łyżeczka do herbaty, która mieści 5 ml). Aby zapewnić jak największą skuteczność działania, zabieg należy powtórzyć po 3-4 tygodniach.

 

CZY AQUATAIN AMF JEST BEZPIECZNY?

Tak, jest środkiem całkowicie bezpiecznym! Silikony są wykorzystywane w szerokim zakresie zastosowań, włączając tu uszczelniacze odpychające wodę, czy też odzywki do włosów, szminki do ust, jak również w przemyśle piekarniczym jako nieprzylegające spraye. Rozkładają się w środowisku na nieszkodliwe krzemiany.

Patent światowy. Numer akceptacji APVMA 62820/44039.

Kup sobie spokój już dziś! Zamów Aquatain z oferty naszego świetnie zaopatrzonego sklepu One Shot!

Zdobywca nagrody BEST PEST PRODUCT AWARD 2016

Oprysk można z łatwością wykonać za pomocą opryskiwacza ręcznego, ciśnieniowego czy też spalinowego (dodajmy, że godne uwagi opryskiwacze są dostępne w naszym sklepie).

 

Szukasz preparatu na inne owady? Bez wątpienia znajdziesz je u nas! W naszej ofercie posiadamy preparaty na wszystkie insekty i szkodniki!  – https://oneshot.pl

Godnymi uwagi są również nasze preparaty ochronne na kleszcze dla psów, jak również i kotów – https://oneshot.pl/ochrona-zwierzat/

Masz pytania? Szukasz porady? Napisz do nas na facebooku! https://www.facebook.com/1shotpl/

Możesz to zrobić także na maila – monagrosklep@gmail.com lub poprzez formularz kontaktowy. Z pewnością odpowiemy na każde pytanie!

Aquatain – Z naszymi preparatami komary w oczku wodnym nie mają najmniejszych szans na przeżycie!