Karaluch nie ma szans – Żel na karaluchy

69,99 

  • Bardzo szybki i skuteczny
  • Działa z wykorzystaniem efektu kaskady, dzięki czemu możliwa jest całkowita likwidacja karaluchów.
  • Zapewnia długotrwały efekt
  • Nawet do 27 razy szybszy niż tradycyjne żele
  • Bezpieczny i dokładny

980 w magazynie

Opis

Diptron Cockroach Gel – karaluch nie ma szans.

Formuła produktu zawiera dinotefuranemowadobójczą cząsteczkę najnowszej generacji której nie oprze się żaden karaluch.
Diptron to substancja godna uwagi. Przede wszystkim działa super szybko na karaluchy czy też prusaki, dając długotrwałą odporność na ponowne pojawienie się szkodników. Preparat działa z wykorzystaniem efektu kaskady – Wystarczy, że jeden z przedstawicieli insektów będzie miał kontakt z żelem, wtedy zacznie zarażać cała populację, dzięki czemu możliwa jest całkowita likwidacja karaluchów czy też prusaków.  Preparat jest skuteczny nawet na najbardziej oporne karaluchy i prusaki.  Zawiera aż 2% substancji czynnej – dinotefuranu, dzięki czemu działa aż tak bardzo skutecznie. Ponadto, zaaplikowany preparat wygląda dyskretnie i nie rzuca się w oczy. Idealnie sprawdzi się w sklepach, stacjach benzynowych czy też w gastronomii.

Diptron Żel na Karaluchy jest bardzo prosty w użyciu.

Wystarczy wyłożyć preparat w miejscach, gdzie przebywają karaluchy czy też prusaki. Przede wszystkim warto zastosować środek tam, gdzie karaluch może mieć dostęp do pożywienia, np. w kuchni.

Zastosowanie:

  • Do wnętrz
  • W pojedynczych punktach
  • W zagłębieniach i szczelinach

Pojemność opakowania 30g.

Szkodnik docelowy: Karaluch: Blatella germanica (prusak), Blatella orientalis (karaczan wschodni), Periplaneta Americana (przybyszka amerykańska) i inne, typowe karaluchy występujące w naszym otoczeniu.

Szukasz preparatu na inne owady? Bez wątpienia znajdziesz je u nas! W naszej ofercie posiadamy preparaty na wszystkie insekty i szkodniki!  – http://oneshot.pl

Masz pytania? Szukasz porady? Napisz do nas na facebooku! https://www.facebook.com/1shotpl/

Możesz to zrobić także na maila – monagrosklep@gmail.com lub poprzez formularz kontaktowy.  Z pewnością odpowiemy na każde pytanie!

Diptron żel na karaluchy – Z naszymi preparatami karaluch jak również prusak nie ma szans. Kup i przekonaj się sam – Zaufały nam profesjonalne firmy zajmującę się przede wszystkim zwalczaniem insektów.