Preparat na osy i szerszenie – jaki wybrać?

Czy wiesz, że wiele osób ma na alergię na jad owadów, ale o tym nie wie? Dlatego użądlenia szerszeni i os bywają niezwykle niebezpieczne. W najgorszych przypadkach prowadzą do wstrząsu anafilaktycznego, a następnie śmierci. Musisz też wiedzieć, że jad szerszeni zawiera kilkakrotnie więcej toksyn niż jad os. Zapewniamy, że wstrzyknięcie przez nie dużej dawki acetylocholiny to na pewno coś, czego chcesz uniknąć. Jak więc zapobiegać użądleniom?

Kup preparaty na osy i szerszenie, dostępne w formie sprayów, bomb dymnych oraz pianek. Dzięki nim błyskawicznie usuniesz wspomniane insekty z domu, biura, zakładu pracy lub budynku gospodarczego. Preparaty na osy i szerszenie kosztują często niewiele ponad 20 złotych, a ich skuteczność jest 100%. Pojemne, wydajne i efektowne natychmiast rozprawiają się z latającymi intruzami.

Jaki preparat na osy i szerszenie warto kupić? W tym wpisie odpowiemy na to pytanie, opiszemy poszczególne produkty i pomożemy Ci wybrać najlepszy środek. Czytaj dalej!

Preparat na osy i szerszenie – pianki

Obecnie dużą popularnością cieszą się preparaty w formie pianek, które wygodnie rozprowadzisz w wybranym miejscu, nawet w newralgicznych zakątkach. Do wyboru masz pianki chemiczne oraz na bazie naturalnych wyciągów z roślin i olejków. Te ostatnie są równie skuteczne, a przy tym ekologiczne, całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Pianki przystosowano do użytku zarówno w domach, jak i obiektach publicznych na przykład sklepach.

Pianki na osy i szerszenie na bazie naturalnych składników nie wpływają negatywnie na środowisko – pięknie pachną, nie drażnią układu oddechowego, a przy tym szybko eliminują owady. Po zastosowaniu naturalnej pianki nie musisz opuszczać pokoju ani wyłączać go z użytku na kilka godzin. Co ważne, te preparaty na osy i szerszenie są intuicyjne w obsłudze. Wystarczy ustawić dyszę w wybranym kierunku i rozpylić bezpośrednio na gniazdo, aż do całkowitego pokrycia.

Pianka ma kleistą strukturę, w efekcie czego szczelnie oblepia gniazdo i nie pozwala wydostać się osom lub szerszeniom na zewnątrz. W efekcie tego owady umierają, a co istotne nie przemieszczają się po pomieszczeniu. Jak zatem widzisz, pianka natychmiast eliminuje problem z nachalnymi insektami.

Preparat odstraszający osy – spraye

Masz dość uciążliwych os i szerszeni? Alternatywą dla pianki jest spray, równie wygodny w użyciu, a przy tym wydajny. Najlepsze mają wręcz imponującą pojemność – na przykład 150ml produktu wystarcza aż na 80m3. Spraye unieszkodliwiają osy i szerszenie już po pierwszym użyciu, a niektóre z nich likwidują dodatkowo pchły, mrówki, pająki, komary, karaluchy oraz kleszcze. To wielofunkcyjne środki do zastosowania w domu, biurze, sklepie, na hali lub sali weselnej.

Jak stosować preparat na osy i szerszenie w sprayu? Nic prostszego! Wystarczy, że wstrząśniesz pojemnikiem, skierujesz go w wybraną stronę, po czym naciśniesz spust i rozpylisz substancję. W najbardziej wymagających sytuacjach możesz opróżnić pojemnik na jeden raz. Zazwyczaj po wykonaniu tej czynności trzeba opuścić pomieszczenie, zamknąć je, wrócić po kilku godzinach i przewietrzyć.

Środek na osy i szerszenie w formie sprayu również przyjmuje dwie postaci – chemiczną oraz na bazie naturalnych składników. Wybór produktów jest tak ogromny, że na pewno dopasujesz odpowiedni do własnych preferencji.

Preparat owadobójczy osy – bomby dymne

Bomba dymna… brzmi groźnie? Bez obaw – to innowacyjny środek na osy i szerszenie, który uwalnia specjalną substancję likwidującą owady. Wystarczy, że ustawisz uprzednio wstrząśnięty pojemnik na podwyższeniu na środku pomieszczenia, naciśniesz spust uruchamiający wydzielanie preparatu, a następnie opuścisz pokój.

Substancja rozprowadza się zazwyczaj do 5 minut, w tym czasie błyskawicznie zabijając osy i szerszenie. W większości przypadków należy wrócić do pomieszczenia po około 4-5 godzinach i dokładnie je przewietrzyć. Odymiacz jest równie efektywny jak spraye i pianki, a co istotne, dociera do najdalszych zakątków pokoju. Żadna osa się nie wyślizgnie!

Zauważ, jak intuicyjna w obsłudze jest bomba dymna. Nowoczesne środki zwalczają nie tylko osy i szerszenie, ale i karaluchy, pchły, pluskwy czy muchy. Szybko wyeliminujesz natrętnych gości. Brzmi kusząco, prawda?

Preparat odstraszający szerszenie – wielofunkcyjny

Środek na osy i szerszenie wcale nie musi być drogi. Wiele preparatów kupisz za mniej niż 50 złotych, to zatem niewielka inwestycja w zamian za natychmiastowe pozbycie się nawet pokaźnego roju os lub szerszeni. Producenci oferują też środki wielofunkcyjne, które likwidują wszystkie pełzające i latające owady. Na przykład w naszym sklepie kupisz nowoczesny preparat  EXTERMINATOR, który likwiduje osy, szerszenie, pchły, komary, muchy, kleszcze, terminy, karaluchy, a nawet wszelkiego typu roztocza. Swobodnie użyjesz go w sypialni, pokoju, kuchni, biurze czy pokoju dziecięcym.

Pamiętaj, że w większości przypadków środek na osy lub szerszenie wymaga opuszczenia pokoju na kilka godzin. Poza tym wiele preparatów nie może mieć styczności z żywnością i zwierzętami domowymi. Z drugiej strony istnieją jednak środki na bazie naturalnych składników, które nie zakłócają codziennych obowiązków. Przy wyborze środka dokładnie kieruj się swoimi preferencjami, a co najważniejsze – poznaj skład i przeczytaj instrukcję użycia.

Preparaty na szerszenie – gdzie kupić?

Niedrogie, skuteczne i bezpieczne dla ludzi środki na osy i szerszenie? Oczywiście, że istnieją! Kupisz je w naszym sklepie One Shot – w ofercie mamy preparaty chemiczne oraz naturalne w formie sprayów, pianek, bomb dymnych oraz oprysków. Do wyboru masz też produkty wielofunkcyjne, które pozwolą Ci zlikwidować karaluchy, komary, pchły, kleszcze oraz pozostałe uciążliwe insekty za jednym razem.

Środki na szerszenie i osy kupisz wygodnie przez Internet. Nie musisz wychodzić z dom, wystarczy, że złożysz zamówienie w naszym sklepie online. To tania, wygodna i bezpieczna metoda zakupu. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą!