Preparat na szerszenie i osy – Pianka 650ml

SKU: 5902686244462 Kategoria:

24,99 

  • Produkt na bazie naturalnych olejków i wyciągów z roślin.
  • Idealny do stosowania w domu i miejscach publicznych.
  • Środek zapewnia natychmiastowe działanie.
  • Oprysk  zapewnia 100% skuteczności w walce z owadami.

985 w magazynie

Opis

ONE SHOT  Natural – Naturalna ochrona

Nasze preparat na szerszenie i osy to najlepsza broń do walki ze szkodnikami. Został stworzony na bazie naturalnych składników dobranych w taki sposób, żeby zapewniły Państwu 100% skuteczność działania. Ponadto, nasz produkt nie ma negatywnego wpływu na środowisko, pięknie pachnie i nie wymaga wyłączenia spryskanego pomieszczenia czy też obszaru z użytkowania. Preparat jest całkowicie bezpieczny dla ludzi czy też zwierząt.

ONE SHOT NATURAL  JEST BARDZO PROSTY W UŻYCIU!

Nasz produkt działa kontaktowo, dzięki czemu efekty dezynsekcji następują praktycznie od razu.. Wystarczy ustawić dyszę w kierunku opryskiwanego obszaru i rozpylić bezpośrednio na gniazdo, aż do całkowitego pokrycia. Pianka unieszkodliwi insekty oraz nie pozwoli im wydostać się z gniazda, dzięki czemu podczas zabiegu jesteśmy chronieni przed zemstą szerszeni czy też os.

Dzięki silnemu wyrzutowi, można spryskiwać gniazda z bezpiecznej odległości około 3-4 metrów. Należy spryskiwać aż do całkowitego pokrycia otworów wlotowych do gniazda. Ponadto, w celu uzyskania jak najlepszych efektów, zabezpieczany teren należy spryskiwać aż do zmoczenia powierzchni i jak największej liczby owadów, jeżeli to możliwe. Powtórzyć w razie potrzeby.

W celu zapewnienia sobie długiego spokoju od insektów, polecamy użyć oprysku One Shot na osy i szerszenie. Preparat służy do oprysku miejsc, w których nie chcemy widzieć owadów. Do kupienie w naszym sklepie – One Shot Preparaty na Osy i Szerszenie

Preparat należy przechowywać w chłodnym, jak również suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.Szukasz preparatu na inne owady? Bez wątpienia znajdziesz je u nas! W naszej ofercie posiadamy preparaty na wszystkie insekty czy też szkodniki! – https://oneshot.pl/

Masz pytania? Szukasz porady? Napisz do nas na facebooku! https://www.facebook.com/1shotpl/

Możesz to zrobić także na maila – monagrosklep@gmail.com lub poprzez formularz kontaktowy. Z pewnością odpowiemy na każde pytanie!

ONE SHOT NATURAL PREPARAT NA SZERSZENIE I OSY – Z naszymi preparatami robale nie mają żadnych szans.