Karaluchy w domu – One Shot Natural 1L

SKU: 5902686244370 Kategorie: ,

39,99 

  • Produkt na bazie naturalnych olejków i wyciągów z roślin.
  • Idealny do stosowania w domu i miejscach publicznych.
  • Oprysk zapewnia 100% skuteczności w walce z owadami.

989 w magazynie

Opis

ONE SHOT NATURAL NA KARALUCHY W DOMU 1L

One Shot Natural zwalcza nie tylko karaluchy w domu, ale również:

  • pluskwy, mrówki, prusaki, świerszcze,
  • skorki, krocionogi, pająki, pchły, kleszcze, rybiki czy też mkliki.

ONE SHOT  Natural – Naturalna ochrona

Nasze preparat na karaluchy to najlepsza, skuteczna broń do walki ze szkodnikami. Został stworzony na bazie naturalnych składników dobranych w taki sposób, żeby zapewniły Państwu 100% skuteczności działania. Ponadto, nasz produkt nie ma negatywnego wpływu na środowisko, pięknie pachnie, nie zawiera chemii oraz nie wymaga wyłączenia spryskanego pomieszczenia z użytkowania, w przeciwieństwie do preparatów chemicznych.

ONE SHOT NATURAL NA KARALUCHY W DOMU JEST BARDZO PROSTY W UŻYCIU

Nasz produkt w przeciwieństwie do innych preparatów działa kontaktowo. W związku z tym jego użycie jest niezwykle proste. Wystarczy ustawić dyszę w kierunku obszaru, który chcemy opryskać i rozpylić preparat bezpośrednio na owady (na ile to możliwe), aż do całkowitego pokrycia powierzchni. Należy pamiętać, że karaluchy w domu przemieszczają się, w związku z tym należy zabezpieczyć preparatem wszystkie pomieszczenia. Spryskiwać z odległości 40-50cm. Dodatkowo aby zapewnić największą skuteczność działania, należy spryskać wszelkie schowki, pęknięcia, szczeliny, otwory, szpary w podłogach, łóżko oraz jego okolice, kaloryfery, rury centralnego ogrzewania, szuflady oraz wnętrza szaf. Spryskiwać należy aż do zmoczenia powierzchni i jak największej liczby owadów, jeżeli to możliwe. Powtórzyć w razie potrzeby. Ze względu na specyfikę preparatu, przed użyciem środek na karaluchy w domu należy dobrze wstrząsnąć.

Szukasz preparatu na inne owady? Bez wątpienia znajdziesz je u nas! W naszej ofercie posiadamy preparaty na wszystkie insekty i szkodniki!  – http://oneshot.pl

Masz pytania? Szukasz porady? Napisz do nas na facebooku! https://www.facebook.com/1shotpl/

One Shot Natural na karaluchy w domu – Z naszymi preparatami karaluchy nie mają żadnych szans.

 

 

One Shot Natural zwalcza nie tylko karaluchy w domu, ale również:

pluskwy, mrówki, prusaki, świerszcze,
skorki, krocionogi, pająki, pchły, kleszcze, rybiki czy też mkliki.
ONE SHOT Natural – Naturalna ochrona
Nasz preparat na karaluchy to najlepsza i zarazem najskuteczniejsza broń do walki z różnego rodzaju szkodnikami. Produkt został stworzony wyłącznie na bazie naturalnych składników dobranych w taki sposób, żeby zapewniły Państwu 100% skuteczności działania. Ponadto oferowany przez nas produkt nie ma negatywnego wpływu na środowisko, pięknie pachnie, nie zawiera chemii oraz nie wymaga wyłączenia spryskanego pomieszczenia z użytkowania, w przeciwieństwie do preparatów chemicznych.

ONE SHOT NATURAL NA KARALUCHY W DOMU JEST BARDZO PROSTY W UŻYCIU
Nasz produkt w przeciwieństwie do innych preparatów dostępnych na rynku, działa kontaktowo. W związku z tym jego użycie jest niezwykle proste. Wystarczy ustawić dyszę w kierunku obszaru, który chcemy opryskać i rozpylić preparat bezpośrednio na owady (na ile to możliwe), aż do całkowitego pokrycia powierzchni. Należy pamiętać, że karaluchy w domu przemieszczają się, w związku z tym należy zabezpieczyć preparatem wszystkie pomieszczenia. Spryskiwać z odległości 40-50cm. Dodatkowo aby zapewnić największą skuteczność działania, należy spryskać wszelkie schowki, pęknięcia, szczeliny, otwory, szpary w podłogach, łóżko oraz jego okolice, kaloryfery, rury centralnego ogrzewania, szuflady, jak też wnętrza szaf. Spryskiwać należy aż do zmoczenia powierzchni i jak największej liczby owadów, jeżeli to możliwe. Należy powtórzyć w razie potrzeby. Ze względu na specyfikę preparatu, przed użyciem środek na karaluchy w domu należy najpierw dobrze wstrząsnąć.

Szukasz preparatu na inne owady? Bez wątpienia znajdziesz je właśnie u nas! W naszej ofercie posiadamy sprawdzone, bardzo wydajne i znane z doskonałej skuteczności preparaty na wszystkie insekty i szkodniki! Odwiedź naszą stronę: https://oneshot.pl

Masz pytania? Szukasz fachowej porady? Napisz do nas na facebooku! Szybko udzielimy Ci profesjonalnej odpowiedzi. Kontaktując się z nami dowiesz się, w jaki sposób skutecznie walczyć z karaluchami i nie tylko! Zapraszamy: https://www.facebook.com/1shotpl/

One Shot Natural na karaluchy w domu – Z naszymi preparatami karaluchy nie mają żadnych szans. Przekonaj się sam – pełnia satysfakcji z użytkowania gwarantowana! Zadbaj o to, by w Twoim otoczeniu nie było miejsca dla niepożądanych karaluchów.