Bomba na pluskwy – One Shot 150ml

29,99 

  • JEDYNA tak skuteczna trucizna w Polsce.
  • Sprawdzona ultra silna formuła.
  • 150ml produktu wystarcza aż na 80m3.
  • Efekty zauważalne po pierwszym użyciu.
  • Skuteczna ochrona owadobójcza przez długi okres.
  • Zwalcza również karaluchy, kleszcze, pchły, mrówki, pająki oraz muchy i komary.

958 w magazynie

Opis

BOMBA NA PLUSKWY ONE SHOT FOGGER – ODYMIACZ 150ml

Nasza bomba na pluskwy to najlepszy, sprawdzony preparat do natychmiastowego zwalczania insektów. Fogger likwiduje takie insekty jak pluskwy, muchy, pchły czy też karaluchy.

ONE SHOT FOGGER JEST BARDZO PROSTY W UŻYCIU

Wystarczy ustawić pionowo pojemnik na podwyższeniu na środku pomieszczenia, w którym ma być zastosowany, jak również należy zasłonić obszar znajdujący się poniżej. Następnie trzeba wstrząsnąć pojemnikiem, nacisnąć spust uruchamiający mechanizm i wyjść z pomieszczenia. Opróżnianie pojemnika trwa ok. 2 minut. Pomieszczenie zostawić zamknięte przez 4 godziny, a następnie dokładnie przewietrzyć. Odymiacz jest bezpieczny dla miejsc, w których przebywają zwierzęta domowe, koty czy też psy.

Uwaga – Produktu należy używać z dala od:

  • Źródeł ognia czy też zapłonu.
  • Lamp, gniazdek, świateł jak również wszelkich urządzeń elektrycznych.

Zalecamy wyłączenie tych urządzeń na czas trwania zabiegu. Nie należy stosować preparatu w obecności ludzi czy też zwierząt domowych. Nie należy stosować preparatuw żłobkach oraz przedszkolach. Po zużyciu preparatu, należy dokładnie przetrzeć wszystkie powierzchnie.

ONE SHOT FOGGER NA PLUSKWY TO SKUTECZNA OCHRONA OWADOBÓJCZA NA DŁUGI CZAS

Preparat zapobiega nawrotom plag po zastosowaniu produktu. Dzięki użyciu specjalnej receptury, wydzielany jest dym owadobójczy z mikrocząsteczkami wchodzącymi w kontakt

ze wszystkimi powierzchniami i wnikający we wszystkie trudno dostępne szczeliny, czy też zakamarki, przez co szybko oraz skutecznie zabija owady. Wydajność jednego sprayu 150 ml to 80 m3

Szukasz preparatu na inne owady? Bez wątpienia znajdziesz je u nas! W naszej ofercie posiadamy preparaty na wszystkie insekty czy też szkodniki! – https://oneshot.pl/

Masz pytania? Szukasz porady? Napisz do nas na facebooku! https://www.facebook.com/1shotpl/

Możesz to zrobić także na maila – monagrosklep@gmail.com lub poprzez formularz kontaktowy. Z pewnością odpowiemy na każde pytanie!

FOGGER NA PLUSKWY – Z naszymi preparatami pluskwy nie mają żadnych szans.

Od dawna bezskutecznie zmagasz się z pluskwami? Chcesz pozbyć się ich raz na zawsze? Masz dość testowania różnorodnych preparatów, które wcale nie są tak skuteczne, jak informują producenci? Mamy coś dla Ciebie! W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdziesz najwyższej jakości produkty, które są w 100% skuteczne, a do tego dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Wybierz jakość, na którą Cię stać!

Nasza bomba na pluskwy One Shot 150 ml to najlepszy, sprawdzony preparat do natychmiastowego zwalczania insektów. Fogger likwiduje takie insekty jak pluskwy, muchy, pchły oraz karaluchy.

BOMBA ONE SHOT FOGGER TO PRODUKT, KTÓRY JEST BARDZO PROSTY W UŻYCIU

Wystarczy ustawić pionowo pojemnik na podwyższeniu na środku pomieszczenia, w którym ma być zastosowany, jak również należy zasłonić obszar znajdujący się poniżej. Następnie trzeba wstrząsnąć pojemnikiem, nacisnąć spust uruchamiający mechanizm i wyjść z pomieszczenia. Opróżnianie pojemnika trwa ok. 2 minut. Pomieszczenie zostawić zamknięte przez 4 godziny, a następnie dokładnie przewietrzyć. Odymiacz jest bezpieczny dla miejsc, w których przebywają zwierzęta domowe: koty oraz psy.

Uwaga – Produktu należy używać z dala od:

  • Źródeł ognia czy też zapłonu.
  • Lamp, gniazdek, świateł jak również wszelkich urządzeń elektrycznych.

Zalecamy wyłączenie tych urządzeń na czas trwania zabiegu. Nie należy stosować preparatu w obecności ludzi oraz zwierząt domowych. Nie należy stosować preparatu w żłobkach oraz przedszkolach. Po zużyciu preparatu, należy dokładnie przetrzeć wszystkie powierzchnie.