Trucizna na pchły
Wyświetlanie wszystkich wyników: 4
-
ONESHOT DIPTRON KONCENTRAT
349,99 złDIPTRON to silny koncentrat przeznaczony do NATYCHMIASTOWEGO zwalczania insektów. Środek wykazuje działanie biobójcze wobec owadów biegających i latających takich jak:
Preparat jest polecany szczególnie do zwalczania pluskiew i roztoczy. Jest również wyjątkowo skuteczny w walce z karaluchami, prusakami oraz pchłami. IDEALNY DLA ALERGIKÓW – zwalcza roztocza.
-
Pluskwy, pchły, komary, kleszcze – EXTERMINATOR
23,99 złJeżeli w swoim domu napotkałeś na problem z:
- Karaluchami
- Muchami
- Komarami
- Mrówkami
- Roztoczami
- Pchłami
- Kleszczami
- Termitami
To ten preparat jest właśnie dla CIEBIE.
-
Pchły w domu – Oprysk One Shot 250ml
74,99 zł- JEDYNA tak skuteczna trucizna w Polsce.
- Sprawdzona ultra silna formuła.
- 10ml produktu to aż 1l gotowej emulsji.
- Efekty zauważalne po pierwszym użyciu.
- Trucizna działa do 12 tygodni.
- Efekt już nawet po 9 minutach!
-
Pchły – One Shot koncentrat 100ml
34,99 zł- JEDYNA tak skuteczna trucizna w Polsce.
- Sprawdzona ultra silna formuła.
- 10ml produktu to aż 1l gotowej emulsji.
- Efekty zauważalne po pierwszym użyciu.
- Trucizna działa do 12 tygodni.
- Efekt już nawet po 9 minutach!
Inwazja pcheł to duży kłopot. Niezauważone przez nikogo pasożyty gryzą każdego, kogo na swojej drodze spotkają, a dodatkowo szybko rozchodzą się po całym domu.
Dzieje się tak, bo pchły rozmnażają się w bardzo szybkim tempie i trudno to powstrzymać. Na szczęście jednak są sposoby, które pozwalają skutecznie radzić sobie z problemem pcheł w domu. Powodzenie tego zadania zależy od tego, czy zostanie ona przygotowana w odpowiedni sposób.
Bywa na przykład, że pchły przynosi do domu zwierzak. W takiej sytuacji należy proces pozbywania się insektów rozpocząć od zwierząt i zafundować im kurację przeciwpchelną. Potem można już przystąpić do tępienia pcheł w pomieszczeniach. Pomocne w tym zadaniu będą koncentraty na pchły, środki biobójcze.
Trucizna na pchły
Czym są koncentraty na pchły?
To, innymi słowy, trucizna na pchły, środek owadobójczy. Te środki do zwalczania pcheł (zwalczają i inne owady) wyróżniają się mocnym i skutecznym działaniem. Są one dostępne w formie silnie stężonych płynów. Ze względu na to, koncentraty przed użyciem należy rozcieńczyć z wodą. Aby środek owadobójczy rzeczywiście świetnie zadziałał, trzeba dokładnie przeczytać instrukcję na opakowaniu. Znajduje się na nim opis, jak trzeba przyrządzić środek, aby zadziałał w odpowiedni sposób.
Dlaczego to takie ważne?
Ze względu na to, że złe proporcje sprawią, że środek owadobójczy nie zadziała na pchły i inne owady odpowiednio. W instrukcji znajduje się informacja na temat tego, ile ml produktu trzeba wykorzystać na ile litrów wody. W przypadku, kiedy dodamy zbyt mało wody i za dużo koncentratu na pchły, może się zdarzyć, że środek będzie zbyt intensywny. Nie zadziała on jednak mocniej, jak mogłoby się wydawać. Będzie jednak na tyle stężony, że może nawet uczynić krzywdę osobie, która będzie przeprowadzać oprysk na pchły. Dodatkowo, za mocno stężony preparat może także uszkodzić podłogę lub też meble w miejscu, w którym będzie przeprowadzany oprysk.
Jeśli zaś preparat na pchły, oprysk na pchły (preparat owadobójczy) będzie rozrobiony ze zbyt dużą ilością wody, a samego koncentratu będzie mało, wynikiem będzie roztwór za nisko stężony. Oznacza to, że będzie on nieskuteczny ze względu na za małą ilość środka zwalczającego pchły. Oprysk przeprowadzony przy użyciu słabego preparatu nie będzie zatem skuteczny, nie pomoże w walce z pchłami w danej przestrzeni, w pomieszczeniach.
Jak przeprowadzić oprysk na pchły?
Oprysk na pchły, trucizna na pchły, aby była skuteczna, musi być aplikowana w sposób zgodny z instrukcją. Aby zapewnić sobie jak najlepsze efekty, dobrze jest spryskać miejsca i obiekty, w których można spotkać najwięcej pcheł, takie jak:
- listwy przypodłogowe,
- rury centralnego ogrzewania,
- kaloryfery,
- szpary, szczeliny, dziury różnego rodzaju,
- przestrzenie wokół szaf, wnętrza szaf, jeśli to możliwe,
- łóżko – w środku, a także na zewnątrz,
- przestrzeń pod łóżkiem.
Środek na pchły, rybiki cukrowe, pluskwy, karaluchy, mrówki można stosować nie tylko w domach czy w pomieszczeniach użyteczności publicznej, ale również na zewnątrz. Aby zwalczanie pcheł na zewnątrz było skuteczne, najlepiej jest zwrócić uwagę na przestrzenie takie jak:
- ściany – zewnętrzne, a także fundamenty, tarasy, balkony, okienne szczeliny,
- przestrzenie typu chodniki w ogrodzie, parku, ścieżki, podjazdy dla samochodów, parkingi,
- przestrzenie wokół kontenerów na śmieci i odpady różnego typu.
Wymienione przestrzenie najlepiej dokładnie opryskać delikatną mgiełką. Dobrze też starać się pokryć środkiem jak największą powierzchnię. Wtedy skuteczność oprysku w zwalczaniu pcheł jest najlepsza. Oczekiwanie na efekt nie będzie trwało długo – preparat na pchły, preparat owadobójczy działa szybko i skutecznie w przypadku także innych owadów.
W jaki sposób przeprowadzić oprysk?
Koncentraty na pchły, komary, muchy w formie oprysku, czyli trucizna na pchły, mogą być stosowane na kilka sposobów. Preparat na pchły można stosować wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Polecane metody przeprowadzania zabiegu: metoda malowania, roztwór wodny. W tym drugim przypadku preparat na pchły może być rozprowadzany na dwa sposoby – albo za pomocą ręcznej pompy ciśnieniowej, albo atomizerem z silnikiem.
O czym jeszcze pamiętać, stosując środek na pchły, jakim jest trucizna na pchły? Przede wszystkim w trakcie przeprowadzania oprysku w danym pomieszczeniu może przebywać tylko jedna osoba. Osoba ta powinna być przede wszystkim odpowiednio przygotowana do wykonywania tego zabiegu. Musi też przeprowadzać go z odpowiednią ostrożnością. Ponadto, po zabiegu dany pokój należy bardzo dokładnie przewietrzyć – najlepiej, aby wietrzył się około godziny.