Pułapka na muszki owocówki

15,99 

 • Pułapka z preparatem do monitorowania obecności muszki owocówki w pomieszczeniach zamkniętych, oraz otwartych przestrzeniach.
 • Zapewnia wysoką skuteczność działania dzięki specjalnej, intensywnej mieszance aromatów płynu wabiącego oraz oryginalnemu kształtowi i kolorowi pułapki przypominającej owoc.
 • Naturalne atraktanty.
 • Bez substancji owadobójczych.
 • Skuteczna do 1 miesiąca.

738 w magazynie

Opis

EKOLOGICZNA I ESTETYCZNA PUŁAPKA NA MUSZKI OWOCÓWKI W KSZTAŁCIE JABŁKA.

Szukasz skutecznej pułapki na muszki owocówki? Właśnie znalazłeś najlepszą. Działa, nie rzuca się w oczy i w przeciwieństwie do konkurencyjnych środków, ładnie pachnie. Pułapka na muszki owocówki służy dodatkowo do monitorowania obecności insektów. Zwabione zapachem aromatyzowanego płynu owady dostają się do wnętrza pułapki, a dzięki jej specjalnej konstrukcji, insekty nie mogą się z niej wydostać.

 • Pułapka z preparatem do monitorowania obecności muszki owocówki w pomieszczeniach zamkniętych, jak również otwartych przestrzeniach.
 • Zapewnia wysoką skuteczność działania dzięki specjalnej, intensywnej mieszance aromatów płynu wabiącego czy też dzięki oryginalnemu kształtowi i kolorowi pułapki przypominającej owoc.
 • Naturalne atraktanty.
 • Bez substancji owadobójczych.
 • Skuteczna do 1 miesiąca.

Pułapka na muszki – Sposób stosowania:

 1. Zdjąć górną część pułapki.
 2. Wlać płyn wabiący, następnie zamknąć pułapkę, pozostawiając szczelinę ok 5mm.
 3. Pułapkę postawić w miejscu wzmożonej aktywności owadów, czy też w miejscu, w którym chcemy mieć spokój od insektów.
 4. Płyn wabiący wymienić po upływie miesiąca lub też po wypełnieniu pułapki owadami.

Opakowanie zawiera 1 pułapkę na muszki owocówki wraz z płynem 60 ml.

Przed użyciem należy koniecznie przeczytać etykietę, jak również zapoznać się z informacjami znajdującymi się na opakowaniu. Przechowywać w suchym, jak również chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci.

Szukasz preparatu na inne owady? Bez wątpienia znajdziesz je u nas! W naszej ofercie posiadamy preparaty na wszystkie insekty i szkodniki!  – https://oneshot.pl/sklep/

Ponadto, posiadamy również wiele sprawdzonych trutek na szczury, myszy czy też gryzonie!

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Napisz do nas na facebooku! https://www.facebook.com/1shotpl/

Możesz to zrobić także na maila – monagrosklep@gmail.com lub poprzez formularz kontaktowy. Z pewnością odpowiemy na każde pytanie!

Pułapka na muszki owocówki w kształcie jabłka – Z naszą pułapką muszki owocówki nie mają najmniejszych szans. Zafunduj sobie spokój od robali na długi czas!