Krople na kleszcze dla małych psów i kotów

SKU: 5902686245186 Kategorie: ,

29,99 

Płynny preparat pielęgnacyjno-ochronny w formie kropli (spot on) dla średnich i dużych psów.

Posiada doskonałe właściwości pielęgnacyjne oraz wzmocnione działanie ochronne przeciwko pchłom i kleszczom.

998 w magazynie

Opis

OneShot Bio-Spot On Krople na kleszcze dla małych psów i kotów z olejkiem neem 4x2g

Płynny preparat pielęgnacyjno-ochronny w formie kropli (spot on) dla średnich czy też dużych psów. Posiada doskonałe właściwości pielęgnacyjne oraz wzmocnione działanie ochronne przeciwko pchłom i kleszczom. Krople na kleszcze dla psa nie posiadają chemii i są w 100% bezpieczna dla zwierząt.

Zawiera naturalny olejek neem, który w sposób mechaniczny unieszkodliwia pchły i kleszcze.

Preparat posiada doskonałe właściwości pielęgnacyjne: nadaje sierści wspaniały wygląd, wygładza czy też zapobiega plątaniu i elektryzowaniu się włosa.

Główny składnik preparatu – olejek neem – oprócz świetnych właściwości pielęgnacyjnych stanowi skuteczną fizyczną łapkę na owady, które już znajdują się na zwierzęciu.

Formuła olejku tworzy na powierzchni skóry i włosa swoisty płaszcz ochronny, ogranicza ruchliwość owada powodując jego mechaniczne unieszkodliwienie. Dodatkowo jego gorzki smak zniechęca insekta do żerowania, co w konsekwencji prowadzi do jego zagłodzenia i obumarcia.

Olej oblepia insekta tym samym blokując jego podstawowe funkcje życiowe, następuje unieruchomienie owada, jego odwodnienie i zasuszenie. Działa na osobniki dorosłe, jak również na ich jaja i larwy, owady NIE uodparniają się na jego działanie.

Krople na kleszcze dla małych psów i kotów – Sposób użycia:

  • Wstrząśnij pipetę przed otwarciem i przekręć zatyczkę w celu usunięcia końcówki zamknięcia pipety.
  • Aplikuj preparat bezpośrednio na skórę (użyj jednej lub więcej pipet w zależności od wielkości zwierzęcia). Rozchyl sierść i nakrapiaj na skórę od szyi aż do ogona, wzdłuż tułowia. Należy zużyć całą pipetę.

Działanie ochronne następuje po 24 godz. od aplikacji. W celu utrzymania ochrony aplikować preparat co ok. 3 tygodnie. Efekt działania uzależniony jest od warunków pogodowych i środowiskowych i może ulec skróceniu. Umycie zwierzęcia znosi działanie preparatu. Aplikację należy powtórzyć. Opakowanie dla małych psów i kotów zawiera zawiera 4 pipety po 2 g.

W ofercie mamy również pułapki na myszy, trutki, karmniki tunelowe i wiele więcej. Ponadto, w naszej ofercie posiadamy także preparaty na wszystkie insekty i szkodniki! Dodatkowo posiadamy również zniechęcacze na kuny czy też inne dzikie zwierzęta – https://oneshot.pl/sklep/

Masz pytania? Szukasz porady? Napisz do nas na facebooku! https://www.facebook.com/1shotpl/

Możesz to zrobić także na maila – monagrosklep@gmail.com lub poprzez formularz kontaktowy. Z pewnością odpowiemy na każde pytanie!